APSAUGOS SISTEMŲ MONTAVIMO PASLAUGOS

UAB „Blyksta“ visoje Lietuvoje teikia šias paslaugas:

 • Apsauginės, gaisrinės signalizacijos, vaizdo stebėjimo sistemų, praėjimo kontrolės sistemų įrengimas;
 • Pageidaujant klientui, galime jam pasiūlyti geriausius apsaugos sistemos montavimo sprendimus ir medžiagas. Galime sumontuoti ir kliento jau turimą apsaugos sistemą;
 • Apsauginės, gaisrinės signalizacijos, vaizdo stebėjimo sistemų, praėjimo kontrolės sistemų garantinė priežiūra;
 • Jau įrengtų apsaugos sistemų remonto ir priežiūros darbai (su galimybe sudaryti sutartis pastoviai sistemų priežiūrai). 

Tamsusis paros metas - pats palankiausias ilgapirščiams, todėl norime priminti, kad reikia rūpintis savimi ir savo turtu, būti budresniais, nepalikti atrakintų namų durų, neįsileisti nepažįstamų asmenų. Norint išvengti vagysčių, būtina rūpestingai saugoti savo turtą. Ar tikrai saugūs Jūsų namai, biuras, parduotuvė ir kitos patalpos? Kaip užtikrinti, kad ilgapirščiai negalėtų kėsintis į Jūsų nuosavybę?

Jei Jūsų turtas randasi ne pirmame aukšte, svarbiausia - durų tvirtumas. Patarimas - įsidėti duris, atsparias ne tik smūgiams, bet ir ugniai, kitokiam poveikiui bei su patikima spyna. Jos konstrukcija turi būti kuo sudėtingesnė. Galima į duris montuoti ir kelias skirtingų gamintojų spynas. Spynų raktai turėtų turėti gana daug kombinacijų. Žinoma, privalu saugoti ir pačius raktus. Juos pametę, patalpų remonto metu patikėję statybininkams ar kitokiu būdu praradus raktus, būtinai pakeiskite spyną.

Jei Jūsų gyvenamos patalpos, biuras ar parduotuvė yra pirmame aukšte, tai tvirtos durys ir užraktai – ne viskas. Vagis į Jūsų patalpas gali patekti pro langą, balkono duris ar terasą. Šiuo atveju langus geriausia apsaugoti grotomis, kurias naudingiausia įrengti iš patalpos vidaus. Iš lauko pusės įrengtos grotos ar žaliuzės gali apsaugoti tik nuo atsitiktinio noro patekti į patalpas, stiklų išdaužymo.

Nuo įsibrovimo pro langus juos atidarant, gerai apsaugo durų bei langų fiksatoriai. Jie užtvirtina durų arba langų varčią ir neleidžia jų atidaryti. Dažnos vagystės atidarius įprastinį plastikinį langą arba plastikines duris vien atsuktuvu, tad labai svarbūs langų bei durų apkaustai.

Vis dėlto svarbiausia patalpų apsaugos dalis yra apsauginė signalizacija. Įsirengus bute, gyvenamajame name ar kitose patalpose apsauginę signalizaciją, Jūsų turtas bus saugomas 24 valandas per parą.

Centralizuotame saugos tarnybos pulte gavus aliarminį pranešimą apie Jūsų patalpose suveikusią apsauginę signalizaciją, patalpų apžiūrai bus išsiųstas saugos tarnybos greitojo reagavimo ekipažas. Atvykę saugos tarnybos darbuotojai prie objekto, užkirs kelią neteisėtam patekimui į Jūsų patalpas.

Prie apsauginės signalizacijos galima papildomai pajungti gaisro pavojaus jutiklius, kurie veikia nuo temperatūros pokyčio arba dūmų paplitimo patalpose. Apsauginės signalizacijos sistema, prie kurios pajungti gaisriniai jutikliai, informaciją apie gaisro pavojų perduoda į saugos tarnybos stebėjimo pultą 24 valandas per parą, nepriklausomai nuo to, ar įjungta apsauginės signalizacijos sistema, ar ne. Atvykęs patrulinis ekipažas apžiūri objektą ir, jei yra gaisro požymiai, iš karto informuojama priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Norėdami patys apsisaugoti nuo vagysčių turime:

 • Net ir trumpam išeinant iš namų užrakinkime duris;
 • Nepalikime atvirų langų, ypač tuose aukštuose, kur lengva per juos patekti į vidų;
 • Jei patalpose įrengta apsauginė signalizacija, išeidami visada ją įjunkite;
 • Jei išvažiuojate ilgesniam laikui, paprašykite kaimynų, kad jie prižiūrėtų Jūsų gyvenamąsias patalpas, išimtų spaudą iš pašto dėžutės;
 • Visada raktus pasiimkite su savimi, nepalikite jų pašto dėžutėse ar po kilimėliu;
 • Būdami namuose užkabinkite duris grandinėle ar užstumkite paprasčiausią sklendę;
 • Venkite duris atidaryti nepažįstamiems žmonėms;
 • Paaiškinkite vaikams, kad būdami vieni namuose, neįsileistų nieko į namus, neatsivestų į namus mažai pažįstamų draugų, nepasakotų draugams, kiek ir kur namuose laikomos santaupos ir brangenybės, kada tėvai išeina į darbą ir grįžta iš jo.

  Atsiminkite - vagysčių išvengti galima tik rūpestingai saugant turtą, o mes Jums padėsime tai padaryti!